اخبار 1397/03/23 آخرین به روز رسانی
2831
2830
2826
2825
2823
2822
2821
RSS
10312919
Skip Navigation Links   
1396/01/26 - ثبت نام «جشنواره ورزشی بازنشستگان» 6 اردیبهشت پایان می یابد
جشنواره ورزشي بازنشستگان کشوري در 5 رشته ورزشي با هدف ايجاد نشاط، توسعه ورزش بازنشستگان و اشاعه فرهنگ سلامتي 11 تا 14 ارديبهشت ماه امسال به طور همزمان در سراسر کشور برگزار مي شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، ابراهيم بياتاني، مسوول برنامه ريزي، هماهنگي و اجراي مسابقات ورزشي صندوق بازنشستگي کشوري با اعلام اين خبر گفت: سومين جشنواره ورزشي بازنشستگان در استان تهران و نخستين جشنواره ورزشي بازنشستگان در ساير استان هاي کشور از 11 تا 14 ارديبهشت 96 به صورت همزمان در پنج رشته ورزشي برگزار مي شود و بازنشستگان فقط تا شش ارديبهشت ماه براي ثبت نام در اين جشنواره فرصت دارند.
وي افزود: بازنشستگان علاقه مند، تا دقايقي پيش از شروع برگزاري مسابقات نيز مي توانند اقدام به ثبت نام کرده و در مسابقات شرکت کنند، اما بهتر است به منظور ارتقاي کيفي اين مسابقات و پيش بيني امکانات مناسب، در تاريخ مشخص شده براي ثبت نام اقدام کنند.
بياتاني با اشاره به اينکه دارت، تيراندازي با تفنگ بادي، شنا، شطرنج و تنيس روي ميز پنج رشته ورزشي است که بازنشستگان کشوري در اين جشنواره در آن ها به رقابت مي پردازند، اظهار داشت: بازنشستگان کشوري علاقه مند در استان تهران مي توانند براي ثبت نام و حضور در اين جشنواره ورزشي به کانون هاي بازنشستگي ادارات خود مراجعه کنند.
وي ادامه داد: بازنشستگان عزيز همچنين مي توانند از ساعت 8:30 صبح تا 14:30 عصر به اداره بازنشستگي و موظفين آموزش و پرورش شهر تهران به نشاني تهران، ضلع شمالي پارک شهر، جنب ترمينال فياض بخش، مراجعه يا با شماره تلفن 66710418 تماس بگيرند.
وي با بيان اينکه ثبت نام و حضور در اين جشنواره ورزشي رايگان است، گفت: بازنشستگان براي ثبت نام و حضور در مسابقات ساير استان هاي کشور نيز مي توانند به کانون هاي بازنشستگي استان و خانه هاي اميد مراجعه کنند.
بياتاني با بيان اينکه براي شرکت کنندگان در جشنواره ورزشي بازنشستگان بسته تشويقي بيمه حوادث ورزشي يکساله اهدا مي شود، يادآور شد: کليه هزينه رفت و آمد و لوازم و وسايل مورد نياز براي شرکت در اين مسابقات و ارائه گواهي صحت سلامت از سوي پزشک عمومي بر عهده شرکت کنندگان است.
وي با قدرداني از همکاري فدراسيون هاي شنا و شطرنج و هيات تنيس روي ميز استان تهران براي برگزاري سه دوره جشنواره ورزشي بازنشستگان، گفت: اين جشنواره براي ايجاد نشاط و افزايش سلامت تن و روان بازنشستگان با حمايت کامل صندوق بازنشستگي کشوري برگزار مي شود و بجاست تا ساير نهادها به ويژه دستگاه هاي دولتي و اصحاب رسانه و خبرنگاران در سراسر کشور نيز براي هرچه بهتر برگزار شدن اين جشنواره همکاري و از اين حرکت ملي حمايت کنند.

خبرنگار: سيد بهنام اخوت پور
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co.