اخبار 1397/02/02 آخرین به روز رسانی
2767
2766
2765
2764
2763
2762
2761
RSS
797449
Skip Navigation Links   
1396/01/28 - استفاده حداکثری پتروشیمی جم از ظرفیت های برجام
معاون امور اقتصادي وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي گفت: پتروشيمي جم به عنوان يکي از واحدهاي بزرگ پتروشيمي در کشور، بهترين استفاده را از توافق برجام کرده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري به نقل از روابط عمومي پتروشيمي جم، حجت الله ميرزايي، معاون امور اقتصادي وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي در بازديد از فاز دوم مجتمع پتروشيمي جم و واحدهاي توليدي و بخش تحقيق و توسعه اين شرکت با تاکيد بر اينکه همت و کار مضاعف به خوبي در اين مجموعه قابل مشاهده است، گفت: پروژهABS/RUBBER که در گذشته 20 درصد پيشرفت داشته، در يکسال اخير به پيشرفت 51 درصدي رسيده که نشان دهنده انگيزه بالاي مديران و کارکنان پتروشيمي جم است.
ميرزايي، اظهارداشت: پتروشيمي جم يکي از بهترين واحدهاي توليدي صندوق بازنشستگي کشوري و يک واحد اقتصادي مطرح و بزرگ در حوزه صنعت کشور است که از توافق برجام به بهترين شکل استفاده کرده است.
وي با اشاره به توانمندي هاي واحد تحقيق و توسعه شرکت پتروشيمي جم، گفت: اين واحد، توانسته است از ايده هاي دانشگاه در يک شرکت صنعتي بهره برداري کند و اين تجربه بسيار مهم و کم نظير است. در واحد تحقيق و توسعه 20 دانشجوي دوره دکترا و کارشناسي ارشد در حال تدوين رساله و پايان نامه هستند که افتخار بزرگي براي پتروشيمي جم است.
ميرزايي با اشاره به عملکرد پتروشيمي جم به عنوان بهترين واحد توليدي در کشور، گفت: تجربه پتروشيمي جم در اجراي پروژه هاي توليدي بايد ثبت و مستندسازي شده و در اختيار ساير واحدهاي توليدي کشور قرار گيرد.
وي در ادامه افزود: بزرگترين کمکي که پتروشيمي جم در کنار ساير شرکت هاي پتروشيمي به کشور کرده است، کمک به کاهش آلاينده ها است.
معاون امور اقتصادي وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي تاکيد کرد: شرکت پتروشيمي جم در حفاظت از محيط زيست، انرژي پاک و ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه پيشتاز است و واحدي سودآور براي صندوق بازنشستگي کشور است.
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co.