اخبار 1397/09/27 آخرین به روز رسانی
RSS
40152708
Skip Navigation Links   
1396/12/20 - قانون خدمات کشوری در کمیسیون مشترک مجلس بررسی می شود
عضو شورای کانون های بازنشستگان کشوری استان تهران گفت: قانون خدمات کشوری، اردیبهشت سال آینده در کمیسیون مشترک مجلس بررسی می شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، فرامرز میرزایی مقدم در نشست اعضای شورای کانون های بازنشستگان کشوری استان تهران، افزود: 10 نفر از کمیسیون اجتماعی به همراه 13 نفر از دیگر کمیسیون های مجلس شورای اسلامی یک کمیسیون مشترک برای بررسی و رسیدگی به قانون مدیریت خدمات کشوری تشکیل داده اند.
وی بابیان اینکه مهمترین بخش مالی لایحه قانون خدمات کشوری، فصل دهم و بخش حقوق و مزایا است که مربوط به فصل بازنشستگی است، گفت: برای اصلاح این لایحه به توجه ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیاز است تا پس از تصویب آن با تامین اعتبار لازم از سوی دولت اجرا شود.
مقدم تصریح کرد: اجرایی شدن لایحه قانون خدمات کشوری در سال 97 منوط به تصویب آن در مجلس شورای اسلامی است که دولت می تواند آن را عطف به ماسبق کرده و سال آینده اجرایی کند.
وی بیان داشت: قانون خدمات کشوری از سال 1386 تاکنون نزدیک به یک دهه بدون تغییر باقی مانده و تقریبا هر پنج سال یک بار تمدید شده است، این در حالی است که حقوق بازنشستگان متناسب با هزینه معیشت افزایش نیافته و کفاف زندگی آنان را نمی دهد.

خبرنگار و عکاس: مینا شیروانی ناغانی
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co.