اخبار 1397/09/27 آخرین به روز رسانی
RSS
40147969
Skip Navigation Links   
1396/12/20 - عملکرد ربیعی فراتر از حد انتظار است
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: همه سازمان ها و نهادها مشکلاتی دارند، اما آنچه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت های یازدهم و دوازدهم اجرا شده، فراتر از حد انتظار بوده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، جمشید تقی زاده گفت: شخص وزیر رفاه، انسان بسیار فرهیخته ای است. وی شخصیت حقیقی مورد اعتمادی دارد و همه وجود خود را برای کارگران، محرومان و بازنشستگان گذاشته است.
تقی زاده با اشاره به اینکه روزی که ربیعی کتاب مبارزه با فساد را نوشت، کسی با ساختار فساد آشنا نبود، تصریح کرد: امروز همان وزیر ضد فساد، در حال استیضاح شدن است. همه سازمان ها و نهادها مشکلاتی دارند، اما آنچه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت های یازدهم و دوازدهم اجرا شده، فراتر از حد انتظار بوده است.
وی اضافه کرد: باید از شخصیتی که وجود خود را برای محرومان، کارگران و بازنشستگان گذاشته است، دفاع کنیم.
تقی زاده با بیان اینکه استیضاح حق مسلم مجلس است، گفت: ما نیز به عنوان نهادهای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حق داریم از عملکرد خود و وزیرمان دفاع کنیم.
وی ادامه داد: امیدوارم یک بار دیگر در صحنه حاضر شده و با دفاع مناسب و تشریح عملکرد و دستاوردهای موجود، واقعیت ها را به مردم و استیضاح کنندگان نشان دهیم.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید، کارهای بسیاری انجام شده، اما جایی برای نشان دادن آن نیست، گفت: امیدوارم رسانه ها عدالت را رعایت کنند تا ما نیز بتوانیم کارکرد واقعی خود را به مردم ارائه کنیم.
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co.