اخبار 1397/09/21 آخرین به روز رسانی
3183
3182
3181
3179
3178
3177
3174
RSS
39584111
Skip Navigation Links   
1397/04/25 - حضور در شهرستان ها، روستاها و دربین مردم را ادامه می دهم
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حضور در شهرستان ها، روستاها و دربین مردم را ادامه می دهم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، علی ربیعی در سی و دومین سفر استانی خود در دولت دوازدهم همراه با مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و هیات همراه به استان همدان رفت و پس از افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان رزن در جمع مدیران در کارگروه اشتغال استان همدان گفت: تاکید مقام معظم رهبری رفتن به میان مردم است و در این شرایط انعکاس واقعی اقدامات دولت باید مورد توجه باشد.

وی با بیان اینکه چندمین مرتبه است که به استان همدان می آیم و خوشحالم که اعلام کنم در دولت دوازدهم بیش از ۲۲ هزار کیلومتر زمینی به استانها رفته ام، افزود: تاکید مقام معظم رهبری رفتن به میان مردم و رفتن به لایه های مردم بود و به طوری که فرمودند به روبان بریدن اکتفا نشود و با کارگران نشسته و صحبت شود و تاکید داشتند که باید کارها را خوب انعکاس دهیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بابیان اینکه بهزیستی در خط مقدم مقابله با آسیب های اجتماعی فعالیت می کند، گفت: تامین اجتماعی امروز هیچ کمکی از دولت نمی گیرد و بودجه بالایی را تجربه می کند.

ربیعی بابیان اینکه تحریم، زندگی اجتماعی مردم را با هدف شوراندن مردم علیه دولت هدف قرار داده است، گفت: باید ارتباطات را با بدنه اجتماعی افزایش دهیم و اعتماد و سرمایه اجتماعی را برگردانیم.

وی افزود : 654 هزار میلیارد ریال برای اشتغال سال 97 پیش بینی و 30 هزار میلیارد ریال عقد قرارداد توسط بانک ها با متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی انجام شده است.

وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در خصوص فعالیت اورژانس اجتماعی اطلاع‌رسانی نشده است، گفت: این در حالی است که بهزیستی در کاهش طلاق، خودکشی و کمک به توانیابان اقدامات گسترده و خوبی داشته است.

ربیعی با اشاره به تدوین برنامه‌هایی برای اشتغال فراگیر و خرد گفت: با این اقدامات مشکلات اقتصادی تا حدودی رفع می‌شود ضمن اینکه ما قادریم مشکلات را پشت سر بگذاریم.
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co.