اخبار 1397/10/25 آخرین به روز رسانی
RSS
43398593
Skip Navigation Links   
1397/07/21 - تخفیف 70 درصدی هتل جهانگردی زاهدان برای مراسم فرزندان بازنشستگان
با حضور مديرعامل صندوق بازنشستگى كشوری، استاندار سيستان و بلوچستان و مديرعامل گروه هتلهاى ايرانگردى و جهانگردى، آيين افتتاحيه تالار چند منظوره "نگين جهانگردى در هتل ایرانگردی و جهانگردی زاهدان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی، در حاشیه سفر استانی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به استان سیستان و بلوچستان، مجموعه تالارهاى چندمنظوره "نگين جهانگردى" با گنجايش ١٥٠٠ نفر و با سرمايه بيش از يك ميليارد تومان در طى مدت ٨ ماه در شهر زاهدان به بهره بردارى رسيد.

جمشید تقی زاده در این مراسم اظهار داشت: ساخت اين تالار فرصت جديدى برای ارائه خدمات بهتر به بازنشستگان عزيز استان سیستان و بلوچستان فراهم می کند.

تقی زاده گفت: بازنشستگان نیروی فعال کشور در اندکی پیش هستند که تلاش کرده اند، زحمت کشیده اند و خدمات بزرگی را برای مردم و کشورمان انجام داده اند، بنابراین، پاسخ مناسب به زحمات این عزیزان از وظایف اصلیصندوق بازنشستگی کشوری است.

وی اضافه کرد: با افتتاح این تالارهای چندمنظوره و برای ارائه خدمات مناسب و کاهش هزینه های بازنشستگان به خصوص بازنشستگانی که فرزندان آماده ازدواج دارند، این تالارها برای برگزاری مراسم های فرزندان بازنشستگان عزیز تحت پوشش در استان سیستان و بلوچستان با 70 تخفیف ارائه می شود.

تقی زاده تاکید کرد: همه همت و تلاش صندوق بازنشستگی به ویژه در استان های مختلف کشور، تسهیل خدمات، ارائه خدمات باکیفیت و تنوع خدماتی است که در هریک از استان ها می توان آن را ارائه کرد. ما تلاش مي كنیم تا شرايط به زودى براى بازنشستگان بهتر شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خاطر نشان كرد: اگر همه ما در كنار هم باشيم به راحتى مي توانيم به خواسته ها و انتظارات مورد نظر بازنشستگان برسيم. در حوزه درمان که یکی از دغدغه های عزیزان بازنشسته است نیز انشاالله به زودی خبرهاى خوبى براى بازنشستگان خواهیم داشت.

مهرداد تاوتلی مديرعامل گروه هتل هاى ايرانگردى و جهانگردى نیز در اين مراسم اعلام كرد: فاز دوم توسعه هتل جهانگردى زاهدان در زمينى به مساحت ٢٠٠٠ مترمربع جهت ايجاد فضاى ورزشى و تفريحى به زودى آغاز خواهد شد.

تاوتلى با قدردانی از فعالیت ها و خدمات مدیر و کارکنان هتل جهانگردی زاهدان، تصریح کرد: توسعه فعالیت‌های فرهنگی با جوهره دینی و با توجه به نشاط اجتماعی که نیاز امروز جامعه ایران است، انجام می شود و ما تلاش می کنیم این خدمات متنوع تر از گذشته به جامعه هدف ارائه شود.

وی همچنین به امكانات و خدمات ويژه اى كه توسط این گروه گردشگری براى بازنشستگان در نظر گرفته شده اشاره كرد و گفت: مجموعه گروه هتل هاى ايرانگردى و جهانگردى با نرخ ويژه و تخفيف دائمى براى بازنشستگان آماده خدمت رسانى به اين عزيزان است.

تاوتلى در ادامه از اختصاص ٤٠٠ كد تور گردشگری ويژه بازنشستگان عزيز تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد.
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co.