Skip Navigation Linksصفحه اصلی / اخبار / خبر
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری: بسته درمانی بازنشستگان اواخر مرداد ماه ارایه می شود
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از ارائه بسته درمان بازنشستگان کشوری تا آخر مرداد خبر داد.
کد خبر: 2888
تاریخ خبر: 1397/04/28
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از ارائه بسته درمان بازنشستگان کشوری تا آخر مرداد خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از خبرگزاری تسنیم، جمشید تقی زاده در آیین کلنگ زنی خانه امید شهرستان اهر با اشاره به اینکه با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قدم‌های ارزشمندی در جهت بهبود معیشت بازنشستگان کشور برداشته شد، اظهار داشت: 3 درصد جمعیت بازنشستگی که بین 10 تا 12 سال خدمت کرده‌اند حداقل حقوقی که می‌گیرند یک‌ میلیون و 200 هزار تومان است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: حقوق دریافتی مابقی بازنشستگان کشور به یک‌میلیون و 800 هزار تومان افزایش‌یافته و در واقع حقوق‌ها به‌صورت پلکانی و همسان‌سازی شده افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری از مهم ترین برنامه های صندوق بازنشستگی کشوری است، گفت: باوجود تلاش‌های صورت گرفته برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، امیدواریم زمینه برای افزایش حقوق بازنشستگان کشوری برای سال آینده فراهم شود.

تقی زاده از ارائه بسته درمان بازنشستگان کشور تا اواخر مردادماه خبر داد و گفت: همان‌طوری که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور داده‌اند اقدامات خوبی برای درمان بازنشستگان انجام‌شده و بسته درمان بازنشستگان کشور تا آخر مردادماه امسال ارائه می‌شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اضافه کرد: 400 هزار نفر از بازنشستگان کشور وام 5 میلیون تومانی دریافت می‌کنند و این وام‌ها پس از ثبت نام اینترنتی از مهرماه سال‌جاری به بازنشستگان پرداخت می‌شود.

وی تصریح کرد: خانه امید شهرستان اهر چهل و هشتمین خانه امیدی است که در کشور احداث می‌شود و پیش از این طبق دستوری که وزیر کار دادند و تأکید کردند، اولویت احداث خانه امید در کشور با شهرستان اهر است.

تقی زاده خاطرنشان کرد: آنچه را که امروز برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم و نتیجه آن را بازنشستگان خواهند دید، اینکه کارت منزلت چه مفهومی باید داشته باشد ومزایای این کارت باید درجای جای کشور به وضوح لمس شود که این نیاز به همت وتلاش همه دستگاه های اجرایی در سراسر کشور دارد.
 
بازدید کل:149758683 - بازدید ماهانه :7080581 - بازدید هفتگی :1806777
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co
info@cspf.ir