Skip Navigation Linksصفحه اصلی / اخبار / خبر
ارائه تسهیلات سفر به ۲۰۰ هزار بازنشسته کشوری
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از ارائه تسهیلات سفر به ۲۰۰ هزار بازنشسته این صندوق در سال جاری خبر داد.
کد خبر: 2902
تاریخ خبر: 1397/05/04
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از ارائه تسهیلات سفر به ۲۰۰ هزار بازنشسته این صندوق در سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، جمشید تقی زاده در سفر به تبریز و در نشست با شهردار تبریز اعلام کرد: امسال به 200 هزار نفر از بازنشستگان تسهیلات سفرهای سیاحتی و زیارتی پرداخت می شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ارائه تسهیلات سفر برای بازنشستگان را یکی از برنامه های این صندوق برشمرد و اظهار داشت: بازنشستگان و خانواده های آنان می توانند از تخفیف 50 درصدی اسکان در هتل های ایرانگردی و جهانگردی برخوردار شوند.

تقی زاده ادامه داد: پرداخت وام ضروری 5 میلیون تومانی به بازنشستگان از مهر امسال آغاز می شود.

وی تصریح کرد: این تسهیلات برای 400 هزار بازنشسته با کارمزد 4 درصد در اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می شود.

تقی زاده در این دیدار یادآور شد: کلانشهر تبریز به دلیل وجود پتانسیل و ظرفیت های مطلوب در حوزه های مختلف، بهترین موقعیت جغرافیایی برای سرمایه گذاری است که امیدواریم با تعامل دوجانبه اقدامات مناسبی در این کلانشهر صورت گیرد.

وی همچنین ادامه داد: صندوق بازنشستگی کشوری اقدامات ویژه ای از جمله تشکیل دبیرخانه صندوق بازنشستگی کشورهای آسیایی را در دستور کار خود قرار داده که می توان از موقعیت کلانشهر تبریز به واسطه انتخاب این کلانشهر به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام استفاده کرد.

وی افزود: باشگاه بازنشستگان آذربایجان شرقی در زمینی به مساحت دو هکتار با هدف ارائه تسهیلات رفاهی و ورزشی به این قشر نخستین بار در کشور در این استان ساخته می شود.

به گفته تقی زاده ، صندوق بازنشستگی دومین بنگاه اقتصادی کشور است که یک میلیون و 400 هزار بازنشسته را زیر پوشش دارد.

در این دیدار ضمن تاکید هر دو طرف بر تعامل دوجانبه بین شهرداری تبریز و صندوق بازنشستگی کشوری، در زمینه گسترش سرمایه گذاری در بخش های گردشگری، بوم گردی، ساماندهی حاشیه نشینی و بورس کفش تبریز نیز بحث شد.

در ادامه این جلسه، ایرج شهین باهر با بیان اینکه تبریز ظرفیت های مهمی برای سرمایه گذاری دارد، بیان کرد: امروز در حوزه های مختلف، مدیران استانی و شهری بیش از پیش با هماهنگی، امورات استانی را پیش می برند و هیچ مشکل اساسی در استان به دلیل عدم هماهنگی وجود ندارد که نهایتا این مسئله موجب تسریع در اقدامات و اجرای برنامه ها می شود.

وی افزود: ظرفیت خوبی در حوزه کفش در حال ایجاد است که در بازار تبریز منطقه ای به وسعت پنج هکتار با کاربری تجاری تملک شده و این منطقه به بورس کفش اختصاص داده می شود.

شهردار تبریز همچنین گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری به دلیل وجود پروژه هایی همچون پروژه پارک بزرگ آذربایجان، تفرجگاه عینالی، منطقه گردشگری امند و سایر پروژه ها، امکان سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران تسهیل می کند.
 
بازدید کل:139848629 - بازدید ماهانه :8092313 - بازدید هفتگی :1206011
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co
info@cspf.ir