Skip Navigation Linksصفحه اصلی / اخبار / خبر
شفاف سازی به ایجاد امیدآفرینی و تاب آوی اجتماعی کمک می کند
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری درسفر استانی به تبریز که همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد در جریان بازدید از مجموعه نیروگاه حرارتی تبریزوحضور در شورای هماهنگی رفاه این استان گفت: شفاف سازی در همه امور موجب افزایش امید و بالا بردن سطح تاب آوری اجتماعی می شود.
کد خبر: 3309
تاریخ خبر: 1397/11/19


مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری درسفر استانی به تبریز که همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد در جریان بازدید از مجموعه نیروگاه حرارتی تبریزوحضور در شورای هماهنگی رفاه این استان گفت: شفاف سازی در همه امور موجب افزایش امید و بالا بردن سطح تاب آوری اجتماعی می شود.

وی تصریح کرد: کارگران عزیز به عنوان مولدان اقتصادی کشور  ازابتدای انقلاب تاکنون نشان دادند که در همه برهه های زمانی در جهت خودکفایی و استقلال اقتصادی  پشتیبان و مدافع  انقلاب اسلامی هستند.

جمشید تقی زاده انقلاب اسلامی را یکی از دگرگونی های مهم قرن بیستم نام برد و افزود: آتش این انقلاب از دل مفاهیم و آموزه های دینی شعله ور شد.

وی حضور و بسیج توده های مختلف و همه اقشار مردم از مرفه ترین تا فقیر ترین در اعتصابات سراسری را از ویژگی های مهم انقلاب برشمرد و تصریح کرد: اسلام خواهی و اتحاد مردم به عنوان دو عامل اثر گذار نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشت.

تقی زاده در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت مطالبات شرکای اجتماعی از دیدگاه دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت و افزود: نهاد دولت در کشوری موفق عمل کرده است که راه گفتمان و تعامل حاکمیت و مردم را باز کرده باشد.

وی افزود: دولت دوازدهم به خصوص شخصیتی چون دکترشریعتمداری گفتگوی اجتماعی بابخشهای مختلف، جوانگرایی، شفافیت، شایسته سالاری و گفتگوی مداوم با مردم در کنار تعامل با مجلس و سایر نهادهای حساس را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین با اشاره به بخشی از دستاوردهای صندوق بازنشستگی افزود:دریافت جایزه تعالی منابع انسانی، خروج کفش ملی از زیان دهی، افزایش تولید آپادانا سرام، راه اندازی شوراهای مشورتهای کانون ها، راه اندازی نظام پیشنهادات، برگزاری نشست های تخصصی و آموزشی پرداخت حقوق بازنشستگان پیش از هر ماه و نیز سفرهایی استانی متعدد برای رسیدگی به امور بازنشستگان از مهمترین دستاوردهای صندوق طی یکسال اخیر است.

وی از اقدامات اساسی برای اصلاح و تقویت بیمه تکمیلی درمان خبر داد و گفت: علاوه بر سقف تعهدات در قرارداد امسال بصورت ویژه از بیماران خاص حمایت کرده ایم.

 تقی زاده همچنین از پیگیری اجرای ماده ۸۵ قانون مدیریت خدمات کشوری با هدف تجمیع ارائه خدمات خبر داد و افزود: در این ارتباط اصلاح ساختار بیمه تکمیلی فرایندهای ارائه خدمات، مدیریت منابع و کنترل هزینه ها، الکترونیکی کردن فرایندها، حمایت ویژه از بیماران و طرح بیمه اکمل در دستور کار قرار دارد.
 
بازدید کل:42868731 - بازدید ماهانه :5186060 - بازدید هفتگی :1152112
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co
info@cspf.ir