Skip Navigation Linksصفحه اصلی / اخبار / خبر
در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی ارائه شد:
اولین گزارش عملکرد کمیته صندوق‌های بازنشستگی مجلس
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از ارائه گزارش عملکرد ۹ کمیته زیرمجموعه این کمیسیون از زمان شکل‌گیری آنها تاکنون در نشست امروز آن خبر داد.
کد خبر: 4100
تاریخ خبر: 1399/06/23
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از ارائه گزارش عملکرد ۹ کمیته زیرمجموعه این کمیسیون از زمان شکل‌گیری آنها تاکنون در نشست امروز آن خبر داد.

به گزارش خانه ملت، علی بابایی کارنامی درباره دستورکار نشست امروز (یکشنبه 23شهریورماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست کمیته‌های زیرمجموعه این کمیسیون اعم از آسیب‌های اجتماعی، صندوق‌های بازنشستگی، اداری و استخدامی، ایثارگران، زنان و خانواده، رفاه اجتماعی، تعاون، سازمان‌های مردم نهاد (انجمن‌ها و خیریه‌ها) و  اشتغال، کارآفرینی و روابط کار به ارائه گزارش از عملکرد خود پرداختند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس مشورتی که در این نشست صورت گرفت اولویت‌های دستورکار این کمیته‌ها مشخص شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: در نهایت قرار بر این شد هفته آینده 6 اولویت اولی که کمیسیون اجتماعی برای یک سال اول فعالیت خود در این دوره از مجلس تعیین کرده است، مورد بررسی قرار بگیرد و برای بررسی کارشناسانه‌تر این موضوعات بین کمیته‌ها تقسیم کار شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست اعضا و روسای کمیته‌های زیرمجموعه این کمیسیون حضور داشتند.
 
بازدید کل:149811471 - بازدید ماهانه :7035427 - بازدید هفتگی :1839384
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co
info@cspf.ir